• 14 lipca 2024

Drukarki przenośne HP - drukuj nawet na końcu świata!

Drukarka HP

Dziś, dzięki wydajnemu drukowaniu mobilnemu, naszym biurem może być niemal cały świat. Nawet sieć nie jest już konieczna, mamy bowiem do czynienia z szybką i cichą drukarką o imponującej ilości stron drukowanych na wkład i z akumulatorem pozwalającym na długą i wydajną pracę.

HP OfficeJet 202 – przenośne drukowanie w zasięgu ręki

HP OfficeJet 202 pozwala na drukowanie bezprzewodowe nie tylko z laptopa, ale i z szeregu innych urządzeń przenośnych. Rozpoczęcie drukowania zajmuje zaledwie kilka minut, a jednocześnie możemy mieć pewność, że choć mamy do czynienia z kompaktowym urządzeniem, które może się zmieścić w plecaku, jego znakiem rozpoznawczym pozostaje trwałość. To właśnie szybkie drukowanie mobilne daje dziś przewagę rynkową, a akumulator o długim czasie pracy pozwala na skuteczne wyprzedzenie konkurentów. Wydajna praca jest więc możliwa przez cały dzień i to bez względu na to, gdzie znajdujemy się w danym momencie.

Dzięki użyciu oryginalnych wkładów HP2 można liczyć na liczbę drukowanych stron znacznie przewyższającą tą, które proponują urządzenia o zbliżonych możliwościach. Dodać do tego należy wysoką prędkość druku, czytelny i łatwy w obsłudze panel sterowania, a także technologię HP Fast Charge, dzięki której można naładować drukarkę w ciągu zaledwie dziewięćdziesięciu minut.

Drukarka przenośna HP

HP OfficeJet 202 na końcu świata

Drukarka przenośna HP OfficeJet jest urządzeniem, w przypadku którego można mieć pewność, że wykaże się ono odpornością na wstrząsy różnego rodzaju. Pozwala to na produktywną pracę nie tylko w miejscu zatrudnienia, ale i poza nim. Drukarka umożliwia przygotowanie dokumentów wysokiej jakości, może też z powodzeniem współpracować zarówno z notebookami różnych typów, jak i z wieloma smartfonami. Umożliwia to zarówno wbudowana w nią technologia Bluetooth, jak i port USB 2.0, każdy użytkownik może więc dostosować rozwiązanie, z którego korzysta do swoich bieżących potrzeb.

Na panelu sterowania został umieszczony specjalny wskaźnik, dzięki któremu możliwa jest kontrola czasu pracy akumulatora. Jeśli więc urządzenie będzie pozostawać w trybie bezczynności, nastąpi jego samoczynne wyłączenie. Drukarka posiada też funkcję, dzięki której może zachować efektywność w ważnych dla nas chwilach. Radzi sobie przy tym nie tylko ze zwykłym papierem, ale również z papierem fotograficznym, kartami okolicznościowymi, kartami indeksowymi, kopertami, etykietami i broszurami. Jedynie brak wyświetlacza można więc uznać tu za niedogodność.

Kilka ważnych pytań warto zadać sobie jeszcze przed zakupem drukarki. Najważniejsze dotyczy tego, ile chcemy wydać na nią pieniędzy, nie bez znaczenia jest jednak i to, co i w jakich ilościach chcemy drukować. Drukowanie z wykorzystaniem drukarki przenośnej charakteryzuje się dużą wygodą dla użytkownika. Można z niej korzystać nieomal wszędzie, a więc także podczas spotkania biznesowego oraz podczas pobytu w hotelu. Ta, którą chcemy zabrać ze sobą w podróż, powinna spełniać kilka dodatkowych funkcji. Musi być wygodna i lekka, a także na tyle nieduża, aby jej transport nie stanowił zbyt dużego wyzwania. Rozwiązania z serii HP OfficeJet sprawiają się pod tym względem znakomicie.

Share :

Może Cię zainteresować

Drukarka przenośna

Drukarki mobilne są powszechnie wykorzystywane przez handlowców. Dzięki niewielkim wymiarom i wbudowanym...